Złoty Wiktor i srebrno - brązowa Aniela

  • 26.02.2020, 03:09 (aktualizacja 26.02.2020, 03:14)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Złoty Wiktor i srebrno - brązowa Aniela UKS Return
Wiktor Kosowski, zawodnik klubu UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zwyciężył w singlu i w deblu w OTK Kadetów w Wodzisławie Śląskim.

Nasz zawodnik pokonał Marcina Żarskiego z Chorzowa (Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół) 6/0 6/1, następnie Alessandro Buxa (Krakowski Klub Sportowy Olsza) 6/2 6/1 oraz w meczu finałowym Macieja Popławskiego (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 6/3 6/3. W deblu, w parze z Szymonem Kaszowskim (BKT Advantage Bielsko-Biała) nasz zawodnik zwyciężył 7/5 6/1 z Mikołajem Czubakiem (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów) i Janem Wieczorkiem (KS Górnik Bytom).

- Wreszcie! Mieliśmy ostatnio trochę zawirowań z dyspozycją naszego tenisisty. Wiktor po udanym starcie w grudniu na OTK w Łodzi miał spadek formy. Na ostatnich dwóch ogólnopolskich turniejach w Bytomiu i Pszczynie przegrał w pierwszej rundzie. Całe szczęście mamy to już za sobą i z bardzo dobrymi nastrojami jedziemy do Chorzowa - mówi Tomasz Waldziński, szkoleniowiec utalentowanego tenisisty.

Jak dodaje trener, w miniony weekend bardzo dobrze zaprezentowała się również Aniela Galińska, która w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek w Warszawie wywalczyła srebro i brąz. Tenisistka UKS Return Łomża po wygranym pojedynku 4/6 6/3 10/7 z Agatą Konarską (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) w półfinale w trzech setach przegrała z Sandrą Knappik (KT Break Warszawa) 2/6 7/5 5/10 zajmując tym samym trzecie miejsce w singlu. W deblu wspólnie z Derouané Joséphine ( AT Masters Radom) Anielka zajęła drugie miejsce.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe