Kronika Województwa Podlaskiego odc. 606 - [VIDEO]

  • 27.02.2020, 08:51 (aktualizacja 27.02.2020, 08:56)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 606 - [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego

PODSUMOWANIE DOTACJI DLA BIAŁOSTOCKIEGO CENTRUM ONKOLOGII

Marszałek Artur Kosicki oraz dyrektor i pracownicy Białostockiego Centrum Onkologii przedstawili efekty dotacji przyznanych centrum w latach 2018-2020 przez Zarząd Województwa Podlaskiego.

 

80. ROCZNICA WYWÓZEK NA SYBERIĘ

W miejscowości Podgórze, niedaleko Łomży, odbyły się uroczystości upamiętniające 80. rocznicę pierwszych masowych aresztowań i wywózek na Syberię i do Kazachstanu mieszkańców naszego regionu. W spotkaniu wzięli między innymi udział przedstawiciele sejmu i władz samorządowych województwa podlaskiego.

 

 

PREMIERA FILMU "CZTERY PORY ROKU"

W sali Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbył się premierowy pokaz filmu "Cztery pory roku", zrealizowanego w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwii przez przyrodnika i filmowca Zdzisława Folgę. Film został sfinansowany prrzez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.

 

ROZBUDOWA OBWODNICY AUGUSTOWA

Wariant obwodnicy Augustowa, zgłoszony przez burmistrza i mieszkańców miasta, zostanie przeanalizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Rozbudowa obwodnicy Augustowa jest częścią rządowego programu, który zakłada budowę 100 obwodnic w kraju, w tym pięciu tras na terenie województwa podlaskiego – w Zambrowie, Suchowoli, Sztabinie, Białobrzegach i Augustowie.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe