Choć nie pełnię już funkcji ministerialnej, to nadal wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o pomoc [VIDEO]

  • 02.03.2020, 14:42 (aktualizacja 02.03.2020, 15:15)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Choć nie pełnię już funkcji ministerialnej, to nadal wiele osób zwraca…
Strażacy, samorządowcy mieszkańcy Łomży i Ziemi Łomżyńskiej uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym z inicjatywy posła Jarosława Zielińskiego.

- Od poprzedniego spotkania minął rok i warto podjąć refleksję nad tym, co było i jest ważne dla życia społecznego. Chciałbym podziękować za wsparcie w ciągu całego roku. Nikt w pojedynkę nie jest w stanie, w życiu publicznym wiele osiągnąć. Warto łączyć siły – mówił na spotkaniu w Łomży poseł Jarosław Zieliński. - W ubiegłym roku kiedy sprawowałem funkcję rządową, nie tylko poselską udało się osiągnąć wiele pozytywnych efektów. Zakupiliśmy mnóstwo sprzętu dla jednostek ochotniczych straży pożarnych oraz państwowej straży pożarnej. To samo dotyczy policji. Dzięki temu dzielnicowi znaleźli się bliżej ludzi. Z badań wynika, że 89 procent Polaków czuje się bezpiecznie. Jeszcze więcej bo 98 procent naszych rodaków bezpiecznie czuje się w miejscu swojego zamieszkania - podsumowywał poseł Jarosław Zieliński z Prawa i Sprawiedliwości.

Zakończenie misji rządowej nie zmniejszyło ilości spraw trafiających do posła Jarosława Zielińskiego.

 

 

- Z funkcją posła związany jest z jednej strony udział w mądrym kształtowaniu prawa, a z drugiej reprezentowanie okręgu wyborczego. Wciąż trafia do mnie bardzo dużo spraw. Spotykam się z obywatelami zgłaszającymi się z problemami do rozwiązania. Nie odczuwam większej różnicy między okresem kiedy występowałem w podwójnej roli ministra i posła – przekonywał Jarosław Zieliński. - Znam dobrze mechanizmy funkcjonowania państwa . Wiem gdzie i do kogo można się zwrócić, aby problem rozwiązać. Myślę że pozostanę aktywny w działaniu na rzecz mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej i województwa podlaskiego – zapewniał. 

Spotkanie było okazją do przekazania podziękowań. W pierwszej kolejności za pomoc w zakupie samochodów strażackich podziękowali strażacy. Podziękowania przekazali także samorządowcy z powiatu łomżyńskiego, gminy Łomża, Nowogrodu, Grajewa i Stawisk.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe