Kronika Województwa Podlaskiego odc. 607 - [VIDEO]

  • 05.03.2020, 08:19 (aktualizacja 05.03.2020, 08:44)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 607 - [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 

1 marca w Łomży, podobnie jak w innych miastach naszego regionu, odbyły się Obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Głównym punktem uroczystości była msza św. w Katedrze celebrowana przez bp Janusza Stepnowskiego oraz przemarsz ulicami miasta do miejsc pamięci.  

 

DOLINA ROLNICZA 4.0

Samorząd województwa podlaskiego prowadzi prace nad utworzeniem Doliny Rolniczej 4.0 - ekosystemu innowacji rolno-spożywczych, opartych na możliwościach i potrzebach naszego regionu. Dolina Rolnicza miałaby być głównym ośrodkiem kompetencji dla rozwoju specjalizacji województwa podlaskiego - nowoczesnego przemysłu rolno-spożywczego, wykorzystującego najnowsze technologie.

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI W KOLNIE

W Kolnie odbyło się spotkanie poświęcone funkcjonowaniu Specjalnych Stref Ekonomicznych i pomocy finansowej dla przedsiębiorców. Konferencja została zorganizowana przez Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz władze Kolna. 

 

NOWE KARETKI DLA ŁOMŻYŃSKIEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO

W Łomży odbyło się uroczyste przekazanie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego trzech specjalistycznych ambulansów zakupionych dzięki dotacji z Ministerstwa Zdrowia. Ambulanse trafią do filii w Kolnie, Grajewie i Łomży. Wysokość dotacji to 1 milion 200 tysięcy złotych. Wkład własny łomżyńskiego Pogotowia Ratunkowego wyniósł pięćdziesiąt tysięcy złotych.
 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe