Kolneńskie Dziewczyny z Plusem już 10 lat na scenie [FOTO]

  • 10.03.2020, 09:02 (aktualizacja 10.03.2020, 09:22)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Kolneńskie Dziewczyny z Plusem już 10 lat na scenie [FOTO]
Śpiewają, tańczą i bawią nas swoimi skeczami kabaretowymi. W czasie 10 lat swojej działalności zespół wystąpił ponad 200 razy w kilkudziesięciu miejscowościach. W niedzielę świętował swoje urodziny i zgromadził w sali Kolneńskiego Ośrodka Kultury kilkusetosobową publiczność na dwugodzinnym występie. 

Jak mówi jedna członkiń zespołu, Bogumiła Ranik, “Kolneńskie Dziewczyny z Plusem” można zobaczyć na wielu scenach. Podczas festynów miejskich czy parafialnych, na dożynkach, jubileuszach, a nawet złotych godach małżeńskich. 

Występy bardzo nas cieszą. Często na ulicach, mieszkańcy Kolna dopytują się kiedy będziemy występowali. To przede wszystkim nasi rówieśnicy. Dla nas, występujących, każde takie pytanie to wielka mobilizacja. Dzięki temu mamy więcej sił i zapału, aby coś nowego przygotować – mówi Bogumiła Ranik.

 

Zespół to wizytówka nie tylko miasta, ale i Powiatu - mówi Starosta Kolneński, Tadeusz Klama

Podziwiam te panie i tych panów. Bo w zwykły, szary dzień wnoszą nam tyle radości, uśmiechu i zawsze po swoim występie wprowadzają nas w świąteczny, artystyczny nastrój. Tak było i na koncercie jubileuszowym

 

Zespół podczas każdego koncertu, także urodzinowego, wychodzi na scenę bez tremy. Możemy oglądać występujących pełnych energii, entuzjazmu i w coraz to nowych strojach. A, co najważniejsze, czerpiących radość ze wspólnych występów. I tą radością zarażających publiczność. 

 

Dla wszystkich członków zespołu Kolneńskie Dziewczyny z Plusem wspólne dziesięć lat na scenie to na pewno wspaniała przygoda i przede wszystkim dobra zabawa. Przez te dziesięć lat zżyliśmy się jak jedna wielka rodzina – dodaje Bogumiła Ranik.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe