Kronika Województwa Podlaskiego odc. 608 - [VIDEO]

  • 12.03.2020, 08:54 (aktualizacja 12.03.2020, 08:56)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 608 - [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Inwestycja- Dofinansowane odnawialnych źródeł energii

Wodociągi Białostockie i domy pomocy społecznej w Choroszczy i Jałówce otrzymały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020. W sumie blisko 4 mln zł zostanie przeznaczone na odnawialne źródła energii.

 

Zdrowie- Pilotażowy Program Onkologiczny

W Białostockim Centrum Onkologii odbyła się konferencja prasowa podsumowująca dotychczasową realizację pilotażu onkologicznego w województwie podlaskim. Projekt miał za zadanie pokazać, jak rozpocząć i zainicjować program, który ma ułatwić wszystkim pacjentom poruszanie się po placówkach szpitalnych, poradniach lekarskich czy klinikach. Podsumowanie dotyczyło pierwszych 3 miesięcy realizacji programu.

 

 

Kultura- Gminny Dzień Kobiet w Ładach Polnych

Już po raz drugi zorganizowany został Gminny Dzień Kobiet. W Ładach Polnych przygotowanych było wiele atrakcji, a podczas uroczystości, widać było, że wszystkim uczestnikom spotkania zdecydowanie humory dopisywały.

 

Kurpiowskie Oscary rozdane

Co może łączyć Łomżę i Ostrołękę, województwa mazowieckie i podlaskie. Odpowiedź jest prosta. Kraina Kurpiów powiedział Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego na gali Kurpiki 2019.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe