Nowy Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku

  • 12.03.2020, 10:13
Nowy Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku lubelska.policja.gov.pl
Inspektor Robert Szewc został nowym Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku. Zastąpił na tym stanowisku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, który postanowił przejść na emeryturę.

Robert Szewc dotychczas był szefem garnizonu lubelskiego. Za sobą ma ponad 20-letnią służbę w policji, a zaczynał jako funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji w Zamościu. Zajmował się m.in. prewencją kryminalną i zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego Komendanta Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, którym od stycznia 2016 r. był nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Były już szef podlaskiej policji po rozmowach z przełożonymi postanowił pożegnać się z mundurem i na własną prośbę przejść na emeryturę.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe