#gastropomaga w Łomży pracownikom Szpitala- [FOTO]

  • 16.03.2020, 15:03 (aktualizacja 16.03.2020, 15:44)
  • Tylko dobre informacje
#gastropomaga w Łomży pracownikom Szpitala- [FOTO]
To akcja, w ramach której restauracje z całej Polski zbierają się, by wspólnie wspierać przedstawicieli służby zdrowia w tym trudnym dla wszystkich momencie organizując dostawy darmowych posiłków 

- Jak widzicie, od samego początku aktywnie włączamy się w niesienie pomocy. Nie potrafilibyśmy inaczej. Dostaliśmy od Was przepotężne wsparcie po konieczności ograniczenia się do dostaw i wynosów. Jesteście też z nami każdego dnia, cały czas składając zamówienia - mogąc zatem zrobić coś dla innych nie zastanawialiśmy się ani chwili - mówi Daniel Dąbkowski właściciel KOKU Sushi Łomża.

I choć zwykle o tego typu działaniach nie mówimy, tym razem robimy jednak wyjątek - podkreśla Daniel. Ale powód jest prosty: chcielibyśmy w pomaganie zaangażować jak najwięcej punktów gastronomicznych z regionu.

Mamy zatem prośbę dajcie znać swoim ulubionym restauracjom, że mogą dołączyć do akcji. Na Facebooku znajdziecie grupę Gastro Pomaga Łomża. Zapraszamy na nią wszystkich właścicieli restauracji, managerów i osoby, które pomogą nam tą akcje zorganizować.

A im nas więcej... tym lepiej - zaprasza Daniel Dąbkowski!  

 

Co to za akcja i jak działa?

Grupa Gastro Pomaga powstała w sobotnie popołudnie, 14 marca w Białymstoku. Składa się z lokalnych, białostockich restauratorów. Swoje wpisy w mediach społecznościowych oznaczają hashtagiem #gastropomaga. Cel?  Wspólnie wspierać przedstawicieli służby zdrowia - lekarzy, pielęgniarki czy ratowników medycznych – w trudnym obecnie momencie, organizując dostawy darmowych posiłków na tereny szpitali i innych placówek służby medycznej.

Gratulujemy i zachęcamy do współpracy inne firmy z branży gastronomicznej w Łomży

Tylko dobre informacje

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe