Kronika Województwa Podlaskiego odc. 609 - [VIDEO]

  • 19.03.2020, 09:21 (aktualizacja 19.03.2020, 09:23)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 609 - [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Konferencja na temat koronawirusa 

Samorząd Województwa Podlaskiego zorganizował konferencję prasową w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie województwa. Podlaskie władze opisały jakie procedury zostaną wdrożone by zminimalizować ryzyko zakażenia, a także przedstawiły szczegółowy plan działania.

Jubileusz Kolneńskich Dziewczyn z Plusem

"Kolneńskie Dziewczyny z Plusem" w tym roku obchodziły dziesięciolecie swojej działalności muzycznej. W Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu zespół zagrał jubileuszowy koncert, na któym zjawiła się kilkusetosobwa publiczność. W ciągu działalności zaspołu było wiele ważnych i ekscytującyh momentów na scenie.

 

Ambasador Podlaskiego Sportu”

Urząd Województwa Podlaskiego zapoczątkował projekt „Ambasador Podlaskiego Sportu”. Inicjatywa polegać ma na wsparciu klubów oraz sportowców, którzy będą promować region nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej. Jest to pierwsza tegoroczna umowa z ambasadorem podlaskiego sportu

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe