Koniec remontu Hali Kultury w Łomży coraz bliżej [VIDEO i FOTO]

  • 22.03.2020, 11:24 (aktualizacja 22.03.2020, 11:30)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Koniec remontu Hali Kultury w Łomży coraz bliżej [VIDEO i FOTO]
Mimo, iż w całej Polsce wprowadzony został czas stanu epidemiologicznego, a większość ludzi pozostaje w domach, remont Hali Kultury przy Starym Rynku w Łomży powoli wchodzi na ostatnią prostą i zbliża się ku końcowi.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, niektórzy wciąż wykonują swoje obowiązki zawodowe. Prace budowlane w związku z przebudową zabytkowej Hali Targowej na Halę Kultury w Łomży zmierzają ku końcowi. Odkryta została już frontowa część budynku od strony placu na Starym Rynku, a widoczne pozostało już tylko rusztowanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

- „Przebudowa zabytkowej Hali Targowej na Halę Kultury w Łomży wraz z jej wyposażeniem” realizowana jest z dofinansowaniem z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. – Środki w wysokości prawie 10 mln zł pozyskaliśmy w 2017 roku, a budowę rozpoczęliśmy wiosną 2018 r. - mówił jeszcze w listopadzie ub.r. Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży.

 

Przypomnijmy, że po zakończeniu prac budowlanych budynek ma stać się kulturalnym centrum miasta, w którym znajdować się będzie m.in sala koncertowa, kawiarnia czy Punkt Informacji Turystycznej. Mimo przedłużającej się modernizacji remont Hali Kultury w Łomży zakończy się w kwietniu 2020 roku. Jednak jak informuje Urząd Miejski w Łomży jej oficjalne otwarcie, które miało zostać połączone z Nocą Muzeów z uwagi na obecną sytuację zostało odwołane. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe