Do końca maja bez żadnych miejskich imprez

  • 20.03.2020, 13:43 (aktualizacja 20.03.2020, 13:46)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Do końca maja bez żadnych miejskich imprez
W związku z pandemią koronawirusa i ogłoszonym standem epidemicznym oraz ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców, wszystkie planowane do końca maja 2020 roku wydarzenia kulturalno – rozrywkowe, których organizatorem lub współorganizatorem jest Urząd Miejski w Łomży, zostają odwołane.

Jak informuje łomżyński ratusz decyzja taka została podjęta, gdyż w tej chwili nie wiadomo, jak długo może potrwać wprowadzony przez rząd zakaz organizowania imprez masowych i zgromadzeń powyżej 50 osób. Biorąc odpowiedzialność za zdrowie mieszkańców zdecydowano, że w tym roku nie odbędą się: Jarmark Wielkanocny, obchody Święta Flagi, Motoserce, Noc Muzeów i połączone z nią oficjalne otwarcie Hali Kultury, Miejski Dzień Dziecka oraz Dni Wielokulturowej Łomży. Wspólnie ze studentami zdecydowano o odwołaniu tegorocznych Juwenaliów. Nie została jeszcze podjęta decyzja odnośnie zaplanowanego na początek czerwca Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. Rozważana jest natomiast możliwość przeniesienia obchodów Dni Łomży na koniec sierpnia i połączenie ich z Gościńcem Łomżyńskim.

- Decyzje o wydarzeniach odbywających się w drugiej połowie roku, takich jak m.in. Łomżyńskie Wakacje, Wakacyjna Trasa Dwójki, Łomżyński Wieczór Kabaretowy, Koncert Patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego, Gościniec Łomżyński czy Seniorada, będą podejmowane w późniejszym terminie, w miarę rozwoju sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce – czytamy w komunikacie.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe