Piękny gest dla szpitala w Łomży [FOTO]

  • 21.03.2020, 14:01 (aktualizacja 21.03.2020, 14:08)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Piękny gest dla szpitala w Łomży [FOTO]
Pracownicy szpitala w Łomży od kilku dni znajdują się w sytuacji, w której muszą zapewnić opiekę medyczną chorym z koronawirusem. Często jednak pojawiają się informacje o brakach w podstawowych środkach ochrony osobistej. Mieszkańcy Łomży organizują pomoc dla personelu szpitala pokazując im swoje wsparcie. Wspaniały gest uczynili Anna i Robert Rytel- właściciele Ubojni Rytel w Podgórzu, przekazując szpitalowi niezbędne do ratowania życia i zdrowia środki o wartości około 50 000 zł.

W tym trudnym czasie, w momencie, kiedy zabrali nam jedyny szpital, trzeba się jednoczyć. Ci dzielni lekarze są na pierwszej linii. W ich rękach leżą losy naszych rodzin. Pomagając innym - pomagamy sobie. Czytamy w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych Ubojni Zwierząt Robert Rytel.


Małżeństwo przekazało między innymi maseczki jednorazowe, specjalistyczne maseczki węglowe, płyn do dezynfekcji, czy 100 tysięcy par rękawiczek jednorazowych.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe