Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie łomżyńskim

  • 23.03.2020, 22:05 (aktualizacja 23.03.2020, 22:08)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie łomżyńskim
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym – siódmym – potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. To starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego. Wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych.

- Mężczyzna jest hospitalizowany. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną. Prosimy o uszanowanie prywatności pacjenta – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku pozostaje w stałym kontakcie ze wszystkimi służbami i instytucjami, które są zaangażowane w działania epidemiologiczne. Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego monitoruje całodobowo sytuację w regionie i jest gotowe do podjęcia działań zgodnie z odpowiednimi procedurami.

 

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w rejonie występowania koronawirusa i miałeś kontakt z osobą chorą lub zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 to bezzwłocznie, telefonicznie powiadom stację sanitarno-epidemiologiczną. Zalecamy stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na specjalnej stronie gov.pl - http://www.gov.pl/koronawirus.

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bercia
Bercia 24.03.2020, 01:43
A ten szpital już się przygotował, czy tam ciągle wszystkiego brakuje?!

Pozostałe