"Zostań w domu! Nie zarażaj i nie narażaj! ...siebie i innych na koronawirusa" - ciekawe banery w gminie Nowogród

  • 25.03.2020, 08:24
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
"Zostań w domu! Nie zarażaj i nie narażaj! ...siebie i innych na koronawirusa" - ciekawe banery w gminie Nowogród
W Nowogrodzie oraz na terenie gminy pojawiają się banery "Zostań w domu! Nie zarażaj i nie narażaj! ...siebie i innych na koronawirusa"

Chcemy dotrzeć do mieszkańców Gminy Nowogród z ważnym przekazem. Wcześniej informowaliśmy na temat zagrożenia na naszych stronach internetowych gminy www.nowogrod.com, a także w mediach społecznościowych. Próbujemy dotrzeć do tych osób, które nie mają komputerów, żeby wiedziały co robić gdy mają objawy koronawirusa - informuje urząd na swojej stronie

Urzędnicy mają nadzieję, że dzięki środkom masowego przekazu oraz naszym działaniom mieszkańcy zadbają o bezpieczeństwo swoje i bliskich - zostaną w domu, aby się nie narażać i zarażać.

Przez Nowogród przebiegają ważne szlaki komunikacyjne. W trosce o zdrowie naszych mieszkańców, ale również osób podróżujących, na rondzie usytuowane są banery z treścią "Jedź do domu!", które mają jasny przekaz - W DOMU JEST BEZPIECZNIE.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe