Pijany kierowca ciągnika miał prawie 1,3 promila!

  • 25.03.2020, 08:27
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Pijany kierowca ciągnika miał prawie 1,3 promila!
Kolejny kierowca, który zdecydował się na jazdę po alkoholu, wpadł w ręce policjantów. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym mając prawie 1,3 promila. Ponadto, 30 – latek, zamiast na polu, obornik rozrzucał na drodze. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek po godzinie 16.20 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim kierujący ciągnikiem, zamiast wywozić obornik na pole, rozrzuca go na drodze. Gdy na miejsce dotarł patrol "drogówki", to zastał młodego mężczyznę w ciągniku rolniczym, od którego wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 30 – latek wykonywał pracę w gospodarstwie mając prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Musiał też sprzątnąć drogę, którą zanieczyścił obornikiem. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem 30-latka zajmie się sad.

Policjanci apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego. Od początku roku 2020 roku do chwili obecnej, na drogach naszego miasta i powiatu zostało zatrzymanych 35 kierowców, którzy odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe