Koronawirus. Wspólna inicjatywa motocyklistów i miasta

  • 25.03.2020, 08:42
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Koronawirus. Wspólna inicjatywa motocyklistów i miasta
Ponad 4 000 złotych przeznaczył Urząd Miejski w Łomży na zakup materiału, z którego Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs uszyje około 5000 maseczek. Zostaną one przekazane Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i rozdysponowane wśród personelu oraz mieszkańców miasta.

Pandemia kronawirusa rozprzestrzenia się na terytorium całego kraju. Pierwsze przypadki zakażenia patogenem wywołującym chorobę o nazwie COVID-19 odnotowano już w województwie podlaskim.

- Jako samorząd musimy podejmować kroki mające zminimalizowanie ryzyka zakażeniem koronowirusem. Maseczki są w tej chwili towarem pierwszej potrzeby i nie zastanawiając się podjąłem decyzję, że sfinansujemy zakup materiałów – przekazuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs zobowiązało się również, że oprócz zamówienia z magistratu uszyje 2500 maseczek ze środków własnych.

- Jako stowarzyszenie wielokrotnie otrzymywaliśmy wsparcie ze strony miasta. W ten sposób chcemy się odwdzięczyć i solidaryzować się w tym trudnym dla nas wszystkich momencie – informuje Andrzej Kowalewski, skarbnik stowarzyszenia miłośników jednośladów.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe