Kronika Województwa Podlaskiego odc. 610 - [VIDEO]

  • 25.03.2020, 16:34 (aktualizacja 26.03.2020, 12:23)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego odc. 610 - [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

 "Podlaskie władze apelują ostrożność"

W czasach koronawirusa Polacy całkowicie przedefiniowali swoje wartości. Istotne jest, że mają wsparcie rządu, który podjął nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, mające ograniczyć epidemię. To m.in. nawoływanie o rozwagę i racjonalność. Apelował o to Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 

"Pieniądze z samorządu na walkę z koronawirusem"

W związku z epidemią koronawirusa na terenie całego kraju wprowadzane są kolejne procedury mające zminimalizować ryzyko zakażenia. Również podlaskie władze starają się zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom regionu. 

"Sztuka w Twoim domu"

W związku z ogólnopolską akcją "#zostańwdomu – sztuka przyjdzie do Ciebie", Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego postanowił zachęcić mieszkańców regionu do skorzystania ze specjalnej oferty on-line przygotowanej przez podlaskie instytucje kulturalne.

 

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe