Młody mężczyzna to kolejna osoba z koronawirusem na podlasiu

  • 28.03.2020, 09:25 (aktualizacja 28.03.2020, 09:42)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Młody mężczyzna to kolejna osoba z koronawirusem na podlasiu
Liczba osób chorych na koronawirusa rośnie dosłownie z godziny na godzinę. Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia mamy 47 kolejnych przypadków zakażenia potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych

Mamy 47 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 12 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego oraz po 1 osobie z woj. lubuskiego, opolskiego i podlaskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1436/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Wojewoda podlaski informuje, że kolejna zarażona osoba w naszym województwie to młody mężczyzna z powiatu białostockiego, który wrócił z Wielkiej Brytanii. Aktualnie przebywa w izolacji domowej.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe