Koronawirus. Kilkudziesięciu nauczycieli z Piątnicy poddanych badaniom [FOTO]

  • 29.03.2020, 13:31 (aktualizacja 29.03.2020, 13:38)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Koronawirus. Kilkudziesięciu nauczycieli z Piątnicy poddanych badaniom [FOTO] Fot. Czytelnik
Po tym gdy u jednego z pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. majora Władysława Raginisa w Piątnicy potwierdzono zakażenie COVID-19, 80 nauczycieli w niedzielny poranek, profilaktycznie zostało poddanych badaniom w kierunku zarażenia koronawirusem.

Jak informuje Artur Wierzbowski, wójt gminy Piątnica, osoba u której potwierdzono zakażenie COVID-19, nie miała kontaktu dziećmi. W momencie, gdy doszło do zarażenia w kraju obowiązywała już zarządzona dwutygodniowa przerwa w nauce.

Wszyscy pracownicy administracyjni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Majora Władysława Raginisa w Piątnicy objęci byli wcześniej czternastodniową kwarantanną.

Pobranie wymazów do badań w kierunku zakażenia COVID-19, przebiegło sprawnie, z aut nauczycieli. Nad całą akcją czuwała policja, pogotowie i grupa Ratownicza Nadzieja.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe