Trzy kolejne przypadki koronawirusa w Łomży

  • 30.03.2020, 15:37
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Trzy kolejne przypadki koronawirusa w Łomży
Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim.W sumie mamy 36 potwierdzonych przypadków COVID-19 w regionie.

Jak informuje wojewoda trzy przypadki dotyczą Łomży. To młody mężczyzna i kobieta, którzy przebywają w izolacji domowej, trzeci przypadek to mężczyzna w sile wieku, który również przebywa w izolacji domowej. Czwarty przypadek w województwie to starszy mężczyzna z Białegostoku, jest hospitalizowany. 

W Polsce Mamy 79 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 25 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 19 osób z woj. małopolskiego, 12 osób z woj. łódzkiego, 8 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. podlaskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego oraz 1 osoby z woj. zachodniopomorskiego.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem 1984/26 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe