RADY OSIEDLOWE DLA ŁOMŻYŃSKIEGO SZPITALA [FOTO]

  • 31.03.2020, 15:30 (aktualizacja 31.03.2020, 15:35)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
RADY OSIEDLOWE DLA ŁOMŻYŃSKIEGO SZPITALA [FOTO]
Spontaniczne, podyktowane potrzebą serca i zrozumieniem. Takie są inicjatywy społeczne, które w ostatnich dniach “zalewają” łomżyński szpital. Najpotrzebniejsze środki czystości do Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, który został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny do walki z koronawirusem w regionie, postanowili także dostarczyć przewodniczący rad osiedlowych.

Inicjatorem społecznej Inicjatywy zbierania środków dla Łomżyńskiego Szpitala był Piotr Pawłowski, przewodniczący Rady Osiedla Nr 11, do którego przyłączyli się inni przewodniczący rad osiedlowych z Łomży. Mowa o Agnieszce Cholewińskiej z Rady Osiedlowej Nr 4, Irenie Zwornickiej z Rady Osiedlowej Nr 9, Dariuszu Domańskim z Rady Osiedlowej Nr 5, oraz Sebastianie Chrzanowskim z Rady Osiedlowej Nr1.

Wsparcia finansowego udzielili członkowie Rad Osiedlowych oraz pracownicy Poczty Polskiej i Banku Pocztowego, właściciele Piekarni "KRASKA" i Zakładu Piekarniczo-Cukierniczego Kosakowski-Karwowski.

- Jesteście wielcy. Dziękujemy – pisze w mediach społecznościowcyh w spontanicznej reakcji na gest rad osiedlowych Katarzyna Jarocka, przewodniczącą Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych ZOZ przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.04.2020, 09:38
Jestem dumny z mieszkańców Łomży

Pozostałe