Poradnie specjalistyczne w łomżyńskim szpitalu z ograniczeniem pracy

  • 31.03.2020, 15:42 (aktualizacja 01.04.2020, 08:49)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Poradnie specjalistyczne w łomżyńskim szpitalu z ograniczeniem pracy
Panująca epidemia koronawirusa w Polsce stwarza coraz więcej trudności i problemów. Zwłaszcza o niedogodnościach mogą mówić mieszkańcy miast, w których znajdują się szpitale zakaźne. Działalność poradni specjalistycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, ulegają ograniczeniu. To pokłosie wyboru łomżyńskiego szpitala na placówkę jednoimienną w związku z potrzebą leczenia osób zakażonych koronawirusem.

Koronawirus coraz bardziej zaczyna paraliżować codzienne życie. W związku z decyzją Wojewody Podlaskiego o wytypowaniu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży jako placówki przeznaczonej do walki z COVID-19, wszystkie poradnie specjalistyczne ulegają znacznemu ograniczeniu w swoim funkcjonowaniu.

Jednocześnie przypominamy, że w przypadku pacjentów kontynuujących leczenie w poradniach specjalistycznych w łomżyńskim szpitalu, możliwe są teleporady, w wyniku których pacjent powinien otrzymać e-receptę, e-zwolnienie lub poradę medyczną.

Informacje na temat, gdzie można umówić nowy termin wizyty udzielają pracownicy Delegatury Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego w Łomży przy ul. Al. Piłsudskiego 11 A, pod nr tel. 86 216 8840, 86 218 88 45, a także w siedzibie Podlaskiego Oddziału NFZ przy ul. Pałacowej 3 w Białymstoku, pod numerem tel. 85 745 95 00.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe