Zrzuć się na karmę dla psiaków z łomżyńskiego schroniska Arka

  • 01.04.2020, 11:33 (aktualizacja 01.04.2020, 11:43)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Zrzuć się na karmę dla psiaków z łomżyńskiego schroniska Arka
Rzeczywistość, w której dzisiaj przyszło nam żyć to dla niejednego ogromne wyzwanie. Pracodawcy, pracownicy czy rolnicy robią wszystko, by przetrwać ten kryzys. W naszym otoczeniu jednak są również istoty, które nie są w stanie zrozumieć tego z czym przyszło zmagać się światu, które nie potrafią egzystować, bez człowieka. To m.in. bezdomne psiaki z łomżyńskiego schroniska “Arka”. Ich codzienność nigdy nie była łatwa, ale to z czym przyszło im się zmierzyć w tej chwili to pewne ekstremum. Najkrócej mówiąc w schronisku kończy się jedzenie. Dlatego mieszkańcy łomży postanowili zorganizować zbiórkę karmy.

Zakłady mięsne, które zaopatrywały schronisko w mięsko kat. III ze względu na koronowirusa odmówiły współpracy. Były zapasy, ale i one się wyczerpują. Już od dłuższego czasu psiaki karmione są oszczędniej, aby jakoś to przedłużyć i przetrwać. Do tej pory było też dużo karmy mokrej i suchej. Szkoły regularnie organizowały zbiórki. Karmę przynosiły też prywatne osoby. A teraz cisza. Była to ogromna pomoc. Kupowanie karmy w takiej ilości, aby starczyło dla psów, jest niemożliwe.

W schronisku przebywa około 160 psów. Każdy z nich potrzebuje pomocy. Wystarczy wejść na stronę https://zrzutka.pl/f7xes8 i przekazać dowolny datek. Jak mówi Magdalena Tońska, jedna z organizatorek zbiórki liczy się każdy grosz.

W tej chwili na koncie zbiórki jest blisko 1900 złotych. Do jej końca pozostał jeszcze prawie miesiąc. Wszystko jest w naszych rękach!


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe