Kolejne potwierdzone przypadki koronawirusa w województwie podlaskim i powiecie łomżyńskim

  • 01.04.2020, 14:43 (aktualizacja 01.04.2020, 14:59)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Kolejne potwierdzone przypadki koronawirusa w województwie podlaskim i powiecie łomżyńskim Gmina Nowogród
Podlaski Urząd Wojewódzki poinformował o 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim, z czego 5 osób, to mieszkańcy powiatu łomżyńskiego.

We wtorkowe popołudnie Podlaski Urząd Wojewódzi poinformował o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Jest to nastolatka z Białegostoku, starsza kobieta w Białegostoku, młoda kobieta z powiatu łomżyńskiego, kobieta w sile wieku z powiatu łomżyńskiego, starszy mężczyna z Białegostoku, dwóch młodych mężczyzn z powiatu łomżyńskiego oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu łomżyńskiego. 

W sumie w województwie są 44 przypadki COVID-19, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

W kraju 

W Polsce mamy 73 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego.

Ministerstwi zdrowia jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Jest to 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2420/36 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe