„Zanurz się w miłości” i pomóż kupić respirator dla łomżyńskiego szpitala [VIDEO]

  • 03.04.2020, 09:37 (aktualizacja 03.04.2020, 15:10)
  • Red
„Zanurz się w miłości” i pomóż kupić respirator dla łomżyńskiego szpitala…
Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy ludzie wspierają się w tym trudnym okresie. Powstają kolejne inicjatywy, które chcą pomagać w walce z epidemią. Jedną z nich jest ogólnopolska akcja pod hasłem „Zanurzeni w miłości”, która organizuje zbiórki na specjalistyczny sprzęt. Tym razem zbiórka pieniężna przeznaczona jest na respiratory dla szpitali w Łomży i Ostrołęce.

Jak mówią sami organizatorzy, to jest pragnienie, aby nie powtórzył się scenariusz włoski. Akcja „Zanurzeni w miłości” to inicjatywa Fundacji SMS z Nieba we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas, a jej celem jest zebranie środków pieniężnych na wyposażenie w jakże ważne respiratory szpitali w Polsce. Dzięki akcji udało się kupić specjalistyczny sprzęt w dla dziesięciu szpitalach w kraju. Teraz przyszedł czas na Łomżę i Ostrołękę.

Koszt jednego respiratora to 105 tys. zł. Na tę chwilę , a w obu przypadkach udało się zebrać już blisko 59 tys. zł.

Do akcji można włączyć się poprzez dowolną wpłatę na respiratory przez stronę www.zanurzeniwmilosci.pl . Na stronie śledzić można również postęp zbiórki.

Przelewu należy dokonać na nr konta: 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
a
a 03.04.2020, 13:14
A gdzie sa te respiratory obiecane przez nasza kochana władze?

Pozostałe