CZERWONE SKARPETY - nowy projekt muzyków z Łomży i pierwsza premiera [VIDEO]

  • 08.04.2020, 09:40
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
CZERWONE SKARPETY - nowy projekt muzyków z Łomży i pierwsza premiera [VIDEO]
Są muzykami z krwi i kości, a w swój najnowszy projekt zaangażowali samych łomżyniaków. Czerwone skarpety to koncepcyjny projekt założony przez Cezarego Borusiewicza i Jacka Bochenko znanych z takich kapel jak MadBee, Firewalk, czy Syndrom Li.

Nazwa ma odzwierciedlać ich wesołe podejście do życia i taka jest też ich muzyka. Jak sami twierdzą czerwone skarpety, jako element garderoby, mogą stać się znakiem rozpoznawczym zespołu na scenie.

Wraz z Jackiem Bochenko mamy za sobą pewien bagaż kompozycyjno-muzyczno-aranżacyjnych doświadczeń, związanych z działalnością grup MadBee oraz Syndrom Li. Mamy odmienny styl gry na instrumencie, odmienne wzorce muzyczne, ale łączy nas zamiłowanie do rockowej energii i fajnych melodii. Obydwaj piszemy teksty i muzykę - mówi Czarek Borusiewicz

Panowie mają za sobą pierwszą premierę i pierwszy teledysk zrealizowany w Łomży. "Zrobiłem się" już spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem środowiska muzycznego.

Na chwilę obecną główny plan to tworzenie melodyjnych utworów i realizacja kilku teledysków, które będą promować ten materia - tłymaczy Jacek Bochenko.
 

 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe