Testy na obecność COVID-19 w Białostockim Centrum Onkologii

  • 09.04.2020, 10:24 (aktualizacja 09.04.2020, 10:27)
  • Red
Testy na obecność COVID-19 w Białostockim Centrum Onkologii
Białostockie Centrum Onkologii kolejny raz przeprowadza testy na obecność koronawirusa wirusa u swoich pracowników. Mają one służyć zminimalizowaniu ryzyka zakażenia wśród osób przebywających w szpitalu.

BCO rozpoczyna trzecią turę badań na obecność COVID-19. Do tej pory testy na obecność koronawirusa wykonało 250 pracowników placówki. Są to osoby, które piastują kluczowe stanowiska, a także lekarze, pielęgniarki oraz personel medyczny, który ma bezpośredni kontakt z pacjentami i jest na tzw. pierwszej linii frontu.

Po raz pierwszy zostaną pobrane również próbki od pacjentów, którzy potencjalnie mają trafić na oddziały szpitalne BCO.

Jednocześnie Białostockie Centrum Onkologii stara się funkcjonować jak najlepiej i nie odwołuje przyjęć do szpitala, lecz zaznacza by unikać wizyt, które nie są w pilnej potrzebie.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe