Obiekty MOSiR Łomża na terenach otwartych będą czynne na nowych zasadach

  • 02.05.2020, 10:18
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Obiekty MOSiR Łomża na terenach otwartych będą czynne na nowych zasadach pixabay.com
W poniedziałek 4 maja ponownie otwarte obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży: boisko ze sztuczną nawierzchnią i korty tenisowe przy ul. Zjazd oraz boisko Orlik przy ul. Katyńskiej. W Porcie Łomża będzie można wypożyczyć rower wodny lub kajak. Wszystko to na nowych zasadach i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Sport to ważna dziedzina życia publicznego i gospodarki. Od 20 kwietnia możemy się już przemieszczać w celach rekreacyjnych oraz trenować indywidualnie na miejskich terenach zielonych. Natomiast od 4 maja 2020 r. zgodnie z nowymi wytycznymi, w przypadku korzystania z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze otwartym administrowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, będą obowiązywały następujące zasady bezpieczeństwa:

- ograniczona liczba osób uzależniona od rodzaju obiektu,
- weryfikacja uczestników poprzez wcześniejszą rezerwację terminu pod wskazanym numerem telefonu oraz zgłoszenie do MOSiR w Łomży osób wchodzących na obiekt,
- obowiązek zasłaniania twarzy w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy,
- obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
- zachowanie dystansu społecznego,
- brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego, za wyjątkiem WC,
- korzystanie wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego,
- dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu– dotyczy sprzętu wodnego w wypożyczalni Port Łomża.

Na teren wybranego obiektu można będzie wejść po wcześniejszych uzgodnieniach telefonicznych i wypełnieniu deklaracji. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe