Będzie mobilny punkt pobrań w łomżyńskim szpitalu?

  • 13.05.2020, 09:54
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Będzie mobilny punkt pobrań w łomżyńskim szpitalu?
Szpital Wojewódzki w Łomży w najbliższym czasie planuje uruchomić mobilny punkt pobrań materiału do badań w kierunku Covid-19, który będzie czynny codziennie (poniedziałek-niedziela) w godz. 9.00-11.00. Jak informuje Jolanta Gryc pełnomocnik dyrektora ds. systemu zarządzania jakością i akredytacją mobilna placówka będzie ustawiona w punkcie komunikacyjnym w okolicy SOR-u zapewniając pacjentom łatwy dojazd, z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa dla osób z niego korzystających oraz personelu medycznego.

Badanie będzie można wykonać w 12 dniu kwarantanny. Warunkiem jest posiadanie własnego samochodu, umożliwiającego przemieszczanie się bez kontaktu z innymi osobami.

Osoby przebywające na kwarantannie o możliwości wykonania badania będą informowane poprzez aplikację ,,kwarantanna”. Jednocześnie otrzymają wykaz placówek mobilnych z numerami telefonów kontaktowych. Po wybraniu łomżyńskiego szpitala i umówieniu telefonicznym badania będzie wysyłane poprzez aplikację potwierdzenie terminu zgłoszenia się, które jest tożsame ze skierowaniem na badanie i zwolnieniem z kwarantanny na czas badania.

Do punktu pobrań należy zgłosić się własnym środkiem transportu. Wymaz będzie pobrany przez odpowiednio przygotowany personel medyczny szpitala bez konieczności wychodzenia pacjenta z samochodu. Należy zabrać za sobą dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe