Kronika Województwa Podlaskiego 617 [VIDEO]

  • 14.05.2020, 08:31 (aktualizacja 14.05.2020, 08:52)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego 617 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Podsumowanie Podlaskiego Pakietu Gospodarczego 

Blisko 3 tys. pracowników i osób zatrudnionych otrzyma trzymiesięczne pensje w ramach Podlaskiego Pakietu Gospodarczego. Lokalni przedsiębiorcy sięgnęli także po przeznaczone dla nich pożyczki, w zakresie których podpisano umowy na niemal 7 mln zł.

 

 

Śniadecja wraca z planowanymi zabiegami

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, większość jednostek medycznych, a także szpitali zaczęło działać w znacznie węższym zakresie. To w dużym stopniu utrudniło pacjentom korzystanie z pomocy całego personelu medycznego m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J. Śniadeckiego w Białymstoku.

 

Ponad 3,5 mln zł na cyfryzację w czasie koronawirusa

Zarząd województwa podlaskiego postanowił przeznaczyć ponad 3,5 mln zł zł na cyfryzację w czasie pandemii SARS-CoV-2. Środki, które pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego trafią do dwudziestu szkół w regionie.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe