Terenowy oddział RCKiK w Łomży [VIDEO]

  • 14.05.2020, 15:41 (aktualizacja 14.05.2020, 17:11)
  • Red
Terenowy oddział RCKiK w Łomży [VIDEO]
Przy Szpitalu Wojewódzkim w Łomży powstanie długo wyczekiwany przez wszystkich terenowy oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. Będzie to jedna z najnowocześniejszych tego typu placówek.

Tuż przy Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży ruszyły dynamiczne prace oraz roboty budowlane. Powstanie tu długo wyczekiwany przez wszystkich terenowy oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 

Placówka służyć ma przede wszystkim ludziom, którzy chcą oddawać krew oraz pomagać, a nawet ratować życie innym, Miejsce to ma sprawić, iż wszyscy krwiodawacy będą w końcu "na swoim". Jak zapewnił Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego będzie to nowoczesna jednostka medyczna z własnym parkingiem. Prace budowlane zakończyć się mają najpóźniej pod koniec 2020 roku.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe