Wirtualna Noc Muzeów w OiFP

  • 15.05.2020, 11:26
  • Red
Wirtualna Noc Muzeów w OiFP
Opera i Filharmonia Podlaska postanowiła zorganizować po raz kolejny zorganizować Noc Muzeów. Jednakże tym razem będzie ona się różnić od dotychczasowej. W dobie pandemii SARS-CoV-2 przeprowadzona będzie wirtualnie.

Noc Muzeów w Operze i Filharmonii Podlaskiej zwykle spędzana w towarzystwie ludzie, którzy wędrowali po zakątkach instytucji: od foyer, sal koncertowych, wystawowych, otwartych pracowni i garderób, po dach i tarasy, z których obserwowane było niebo przez oko teleskopu.

W tym roku, choć w wymiarze wirtualnym, Opera i Filharmonia Podlaska również zaprasza do spędzenia tego wieczoru razem z instytucją. Sobotnia Noc Muzeów będzie okazją do spotkania z widzami, rozmów z artystami i odkrywania operowych tajemnic. OiFP zachęca także do obserwowania swojego profilu na Facebooku.

Natomiast w najbliższą sobotę, 16 maja o godz. 18.00 odbędzie się wspólna w podróż po gmachu przy Odeskiej 1, by zobaczyć, że za każdym rogiem kryje się wyjątkowa historia.

Dodatkowo, w cotygodniowym paśmie koncertowych transmisji online, odbędzie się premierowa transmisja utworu „Missa pro pace” Wojciecha Kilara – propozycji płytowej Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe