Maseczki trafią do podopiecznych Fundacji Kapucyńskiej [FOTO]

  • 15.05.2020, 11:32
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Maseczki trafią do podopiecznych Fundacji Kapucyńskiej [FOTO] kpt. Dariusz Śmiechowski
500 maseczek schodzi z maszyn w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze. Funkcjonariusze wesprą tą produkcją podopiecznych Fundacji Kapucyńskiej. Środki ochronne trafią do najbardziej potrzebujących: bezdomnych, biednych i chorych.

Jak informuje kpt. Dariusz Śmiechowski, Zakład Karny w Czerwonym Borze dokłada wszelkich starań, by strumień maseczek tu szytych był jak największy. Środki ochrony trafiały już do szpitali i stacji pogotowia ratunkowego okolicznych jednostek opieki zdrowotnej Łomży, Ostrowi Mazowieckiej i Zambrowa. Ilość szytych maseczek idzie już w tysiące.

Tym razem 500 maseczek zasili Fundację Kapucyńską imienia błogosławionego Aniceta Koplińskiego. Fundacja powstała we wrześniu 2010 r. by wspierać działalność charytatywną Braci Mniejszych Kapucynów. Ma niezwykłego patrona – bł. Aniceta Koplińskiego i wspaniałego fundatora – aktora Radosława Pazurę. Skupia wokół siebie ludzi wrażliwych na los osób słabszych. Celem fundacji jest wpieranie ludzi wykluczonych społecznie- bezdomnych i ubogich.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe