Cantate Deo Łomżyńskich Filharmoników z okazji 100. rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II

  • 16.05.2020, 09:32
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Cantate Deo Łomżyńskich Filharmoników z okazji 100. rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II
W najbliższą niedzielę 17 maja 2020 roku o godzinie 19:00, w przeddzień 100. urodzin Św. Jana Pawła II, Łomżyńska Filharmonia zaprasza na retransmisję koncertu, który odbył się 5 czerwca 2016 roku w Katedrze Łomżyńskiej. Razem z Filharmonią Kameralną pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego wystąpiły chóry nie tylko z Łomży, ale również z Ostrołęki i Jedwabnego. Koncert będzie można obejrzeć i wysłuchać na stronie internetowej www.filharmonia.lomza.pl

Usłyszymy zespoły: Chór Katedralny VOX HUMANA (dyrygent Robert Kulesza), Chór SPES UNICA Parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży (dyrygent Katarzyna Szmitko), Chór Kameralny AMICI przy MDK-DŚT w Łomży (dyrygent Anna Kurowska), Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży (dyrygent Piotr Dąbrowski), Chór Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży (dyrygent Agata Durzyńska), Chór Młodzieżowy CANTILENA przy II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce (dyrygent Henryk Gadomski) oraz Chór SANTIAGO Parafii pw. Św. Jakuba Apostoła w Jedwabnem (dyrygent Adam Jasiński).

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe