Wniosek o cofnięcie decyzji w sprawie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży [VIDEO]

  • 15.05.2020, 16:33 (aktualizacja 15.05.2020, 21:10)
  • Red
Wniosek o cofnięcie decyzji w sprawie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży [VIDEO]
Zarząd województwa podlaskiego wystosował pismo do wojewody podlaskie o cofnięcie decyzji o ustanowieniu Szpitala Wojewódzkiego w Łomży jednoimiennym szpitalem zakaźnym.

Podlaskie władze skierowały wniosek do Bohdana Paszkowskiego, wojewody podlaskiego w sprawie cofnięcia decyzji o ustanowieniu Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży jednoimiennym szpitalem zakaźnym. 

Jak podkreślał Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego, tendencja spadku zachorowań na COVID-19 w kraju, daje możliwość by głęboko się zastanowić i mocno rozważyć taką decyzję.

Przypominamy, że Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, jako jednoimienny szpital zakaźny funkcjonuje od 14 marca 2020 r.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe