OiFP dla Jana Pawła II [VIDEO]

  • 18.05.2020, 13:52 (aktualizacja 18.05.2020, 16:12)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
OiFP dla Jana Pawła II  [VIDEO]
Dzisiaj przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Praktycznie w całym kraju z okazji tego wydarzenia odbywają się kulturowe upamiętnienia. W Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyło się premierowe wykonanie utworu „Jeszcze będzie pięknie”.

Dokładnie sto lat temu urodził się św. Jan Paweł II. Z tej okazji w całej Polsce odbywają się różne uroczystości czy wydarzenia. W związku z tym w Operze i Filharmonii Podlaskiej także zrealizowany został wyjątkowy seans.

Dzisiaj, w poniedziałek 18 maja, w dniu 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka odbyło się premierowe wykonanie utworu "Jeszcze będzie pięknie" Maksyma Fedorova, który jest pracownikiem chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Utwór ten został specjalnie napisany na tę okazję i wykonany przez Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem prof. Violetty Bieleckiej. Zapraszamy na kanał Opery i Filharmonii Podlaskiej w serwisie YouTube, gdzie można zapoznać się z utworem.

Dodatkowo, cała Opera i Filharmonia Podlaska podświetlona jest w barwach papieskich.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe