Dziewiąty zgon z powodu COVID-19 w regionie

  • 18.05.2020, 15:35 (aktualizacja 18.05.2020, 16:11)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dziewiąty zgon z powodu COVID-19 w regionie
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformowała o kolejnej osobie, która zmarła na skutek zakażenia COVID-19. To dziewiąty potwierdzony zgon w województwie podlaskim.

Niestety zmarła kolejna osoba w związku z pandemią SARS-CoV-2. Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku potwierdził dziewiąty przypadek wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w regionie.

To mężczyzna w wieku 91 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, który hospitalizowany był w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Mężczyzna miał choroby współistniejące, natomiast osoby z najbliższego kontaktu objęte zostały nadzorem sanitarnym. Jednocześnie władze oraz służby medyczne apelują o uszanowanie prywatności rodziny.

Na dzień dzisiejszy (18 maja) w województwie podlaskim łącznie znajduje się 389 osób zakażonych koronawirusem. W Łomży takich przypadków jest 21, natomiast w powiecie łomżyńskim jest to 19 osób.

W całym regionie w kwarantannie znajduje się 1344 osób, a hospitalizowanych jest 83. Do tej pory wyzdrowiało 326 osób zakażonych wirusem COVID-19.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe