Wiceminister Kraska odpowiada posłowi Kołakowskiemu: możliwe jest wznowienie funkcjonowania jednego ze szpitali jednoimiennych w zakresie działań statutowych

  • 19.05.2020, 13:08 (aktualizacja 19.05.2020, 13:15)
  • Red
Wiceminister Kraska odpowiada posłowi Kołakowskiemu: możliwe jest wznowienie…
Kilka dni temu informowaliśmy o tym, iż poseł Lech Antoni Kołakowski skierował pismo do Waldemara Kraski, sekretarza stanu w ministerstwie zdrowia, przewodniczącego zespołu zarządzania kryzysowego ministerstwa zdrowia o likwidację jednoimiennego szpitala zakaźnego w Łomży. Na naszą redakcyjną skrzynkę wpłynęła odpowiedź, którą z ministerstwa zdrowia otrzymał poseł. Wynika z niej, iż rozważane jest wznowienie funkcjonowania jednego ze szpitali jednoimiennych w zakresie działań statutowych szpitala sprzed epidemii.

Poniżej publikujemy pełną treść odpowiedzi:


red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe