3 pracowników UMWP zarażonych koronawirusem

  • 22.05.2020, 12:38 (aktualizacja 22.05.2020, 12:43)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
3 pracowników UMWP zarażonych koronawirusem
17 maja Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o zakażeniu SARS-CoV-2 jednego z pracowników urzędu. Natychmiast podjęto działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom. Budynki urzędu zostały poddane gruntownej dezynfekcji, natomiast pracownikom, którzy mogli być narażeni na kontakt z zarażonym wykonano testy. Izabela Smaczna-Jórczykowska rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego poinformowała o potwierdzonych zakażeniach wirusem Sars-CoV-2 u trzech pracowników UMWP. Są to osoby z bezpośredniego otoczenia pierwszego zarażonego pracownika, przebywające na kwarantannie.

- Osoby te nie miały kontaktu z pracownikami, którzy aktualnie wykonują swoje zadania w budynkach urzędu marszałkowskiego – czytamy w komunikacie przesłanym przez Izabelę Smaczną-Jórczykowską.

W związku z zaistniałą sytuacją budynkek przy ul. Skłodowskiej, w którym jutro będzie prowadzona dezynfekcja pomieszczeń został zamknięty. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego obsługuje interesantów zdalnie.


 


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe