Podlaska Opera szyje i rapuje dla medyków - [VIDEO]

  • 22.05.2020, 13:10 (aktualizacja 22.05.2020, 13:58)
  • Tylko dobre informacje
Podlaska Opera szyje i rapuje dla medyków - [VIDEO] M. Heller
- Kto by się spodziewał, że tym razem #hot16challenge zostanie zainicjowany przez nietoperza z Chin. Mimo tego egzotycznego nalotu, podstawowe zasady się nie zmieniają. Zmieniły się okoliczności, bo tym razem musimy uratować świat - piszą organizatorzy na siepomaga.pl/hot16challenge. Wyzwanie podjęli artyści Opery i Filharmonii Podlaskiej, prócz tego w ruch poszły maszyny do szycia i nie tylko.

Opera i Filharmonia Podlaska przekazała 220 fartuchów dla Samodzielnego Publicznego ZOZ w Augustowie.

- W tym tygodniu, dzięki pracy pań z pracowni krawieckiej oraz charakteryzatorskiej, 100 masek i 30 kombinezonów otrzymał Szpital Powiatowy w Zambrowie, kolejne maski (w sumie już 3,5 tys.) Porozumienie Zielonogórskie, 50 masek i 25 kombinezonów - klinika transplantacji USK, 160 masek i 30 kombinezonów - Samodzielny Publiczny ZOZ w Sokółce. Pracownie operowe wciąż szyją maski i kombinezony najbardziej potrzebującym, którzy zgłaszają się do OiFP - informuje Joanna Dolecka z OiFP.

To nie koniec wsparcia ze strony pracowników OiFP, bowiem nominowana przez Teatr Muzyczny ROMA Opera i Filharmonia Podlaska dołączyła do akcji #hot16challenge2, której celem jest wsparcie polskiej służby zdrowia. Sami zobaczcie rapujących artystów na scenie opery

 

 

Artyści postanowili nominować:

-  Teatr Wielki - Operę Narodową,

- Teatr Wielki w Łodzi,

- Fair Play Crew,

- Artura Kosickiego marszałka województwa podlaskiego. Czekamy na wasze #hot16challenge2!

Cel? Zbiórka 1 mln złotych na na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Tylko dobre informacje

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe