Czy Kino Millenium wróci 1 czerwca? Nowy ekran, nowe siedziska i nowa sala kinowa! [VIDEO]

  • 25.05.2020, 18:05 (aktualizacja 25.05.2020, 20:16)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook
Czy Kino Millenium wróci 1 czerwca? Nowy ekran, nowe siedziska i nowa… Artur Filipkowski/Telewizja Narew Karol Charubin z satysfakcją prezentuje nowy ekran, którego wymiana wymagała między innymi demontażu 1/3 foteli na dużej sali
Galerie handlowe, hotele, przedszkola i żłobki już wznowiły swoją działalność, są jednak miejsca, które czekają na "lepszy czas". Na wznowienie działalności w kolejnym etapie rozmrażania gospodarki czekają między innymi kina w tym, łomżyńskie "Kino Millenium". W środę rząd ma ogłosić kolejny etap łagodzenia obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Prawdopodobnie dowiemy się, kiedy kina wznowią działalność.

Czas pandemii łomżyńskie "Kino Millenium" wykorzystało na zmiany, a także zbudowanie nowej sali kinowej.

Zmian zaszło sporo, przede wszystkim zmieniliśmy ekran na dużej sali. Widzowie z pewnością pamiętają, że stary był uszkodzony, nowy jest pozbawiony wada, a jakość wyświetlanych filmów zadowoli każdego. Dodatkowo w mniejszej sali zostały wymienione siedziska w fotelach, więc nawet długie seanse będą jeszcze większą przyjemnością. Ciekawostką jest ściana wspomnień, dawnego Kina Millenium, którą można oglądać idąc na dużą salę. Czas, w którym nie funkcjonowaliśmy wykorzystaliśmy na utworzenie nowej, małej i kameralnej sali kinowej, która znajdować się będzie na piętrze - mówi Karol Charubin.

 

Współwłaściciel kina zaznacza, że obiekt jest już prawie gotowy na przyjęcie miłośników kina.

Chcielibyśmy się otworzyć 1 czerwca na dzień dziecka, bo jesteśmy na to gotowi - dodaje Karol Charubin

Nam pozostaje mieć nadzieję, że kinomani z Łomży i regionu będą mieli 1 czerwca prawdziwy dzień dziecka i usiądą w Kinie Millenium przed nowym ekranem, w wygodnych fotelach i zajadać się będą aromatycznym popcornem. 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Iomasz
Iomasz 25.05.2020, 21:22
Już niebawem powstanie prawdziwy multiplex w Lomży :)

Pozostałe