Łomżyńska „DWÓJKA” pamięta! [FOTO]

  • 27.05.2020, 09:21 (aktualizacja 27.05.2020, 09:33)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Łomżyńska „DWÓJKA” pamięta! [FOTO] Fot. uczniowie SP 2 w Łomży
„Kochajcie ojczystą ziemię. Kochajcie swoją świętą wiarę i tradycję własnego Narodu. Wyrośnijcie na ludzi honoru, zawsze wierni uznanym przez siebie najwyższym wartościom, którym trzeba służyć całym swoim życiem” - rtm. Witold Pilecki.

W 72. rocznicę śmierci Witolda Pileckiego, polskiego bohatera z czasów II wojny światowej, skazanego niesprawiedliwym wyrokiem na śmierci przez władzę ludową, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży oddali hołd pod pomnikiem bohatera poprzez zapalenie lampionów.

Czcząc pamięć rotmistrza Witolda Pileckiego, uczniowie „DWÓJKI” włączyli się w zainicjowaną przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku akcję #ZniczDlaRotmistrza

 

CZEŚĆ I PAMIĘĆ BOHATEROM.

[email protected]@BD

 


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe