Urząd Marszałkowski wznawia obsługę bezpośrednią

  • 27.05.2020, 14:24
  • Red
Urząd Marszałkowski wznawia obsługę bezpośrednią
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku wznowił bezpośrednią obsługę interesantów. Jak informuje instytucja, zostały wprowadzone nowe zasady obsługi klientów przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku wznowił bezpośrednią obsługę interesantów. Siedziby przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1, ul. Poleskiej 89 oraz ul. M. Curie-Skłodowskiej 14 mogą przyjmować już osoby zainteresowane, jednakże przy zachowaniu odpowiednich zasad i wymogów sanitarnych.

Warto zaznaczyć, iż kontakt klientów z urzędnikami możliwy jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym i wyznaczeniu daty oraz godziny przyjęcia. Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności pracują również urzędnicy w siedzibach przy ul. gen. Pattona 8 oraz przy ul. Św. Rocha 13 w Białymstoku.

W każdej z siedzib Urzędu Marszałkowskiego tuż przy wejściu do budynku, w holu głównym, znajduje się wyznaczone miejsce do kontaktu interesanta z pracownikiem.

Bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie odbywa się przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności takich jak: dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości (2 m) od innych interesantów oraz między pracownikiem urzędu, a klientem.

Urząd Marszałkowski prosi jednocześnie o stosowanie jednorazowych rękawiczek i korzystanie z płynów dezynfekcyjnych. Płyny odkażające dostępne są dla klientów przy wejściu do budynków.

Jak podkreśla instytucja, wskazane jest, by sprawy załatwiane były bez konieczności osobistej wizyty w urzędzie, jeśli nie jest ona niezbędna. Można skorzystać z innych środków komunikacji, takich jak: telefon, e-mail, platforma cyfrowa urzędu oraz poprzez pocztę tradycyjną.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe