Kronika Województwa Podlaskiego 619 [VIDEO]

  • 27.05.2020, 20:53 (aktualizacja 27.05.2020, 21:48)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 619 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Koniec ze szpitalem jednoimienny w Łomży

Przekształcenie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny, spowodowało zmiany w całym funckjonowaniu placówki. Wiadomo już, iż przestaje on być szpitalem jednoimiennym i rozpoczyna stopniowy powrót do stanu sprzed epidemii. Powrót ten oznacza,  iż placówka wciąż musi pozostać w gotowości do udzielania świadczeń osobom zakażonym na COVID-19. Decyzja ta została przekazana podczas konferencji przed Szpitalem MSWiA w Białymstoku.

 

Nowy wiadukt w Uhowie

Za blisko 13 mln zł powstanie nowy wiadukt drogowy nad torami w Uhowie. To pierwsza inwestycja na odcinku trasy Rail Baltica pomiędzy Czyżewem a Białymstokiem.

Coroczne nagrody przyznane sportowcom

Pięciu sportowców zostało laureatami corocznych nagród Marszałka Województwa Podlaskiego. Nagrody przyznano za wyniki w 2019 roku oraz za osiągnięcia w działalności sportowej

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe