Łomża w Łomży - [FOTO]

  • 30.05.2020, 14:13 (aktualizacja 01.06.2020, 13:15)
  • Tylko dobre informacje na weekend
Łomża w Łomży - [FOTO]
Mimo intensywnych prac remontowych na Starym Rynku w Łomży restauratorzy zapraszają, by zasmakować w różnorodnej ofercie i poznać menu Łomżyńskiej Starówki

Zgodnie z decyzją rządu restauracje mogą serwować pożywienie i napoje nie tylko na wynos od 18 maja. Na tą decyzję czekało wiele osób  – zarówno właścicieli, jak i pracowników tych lokali. Wiele bowiem firm nie zdołało przestawić się na sprzedaż „na wynos” i od połowy marca nie zarobiły ani grosza.

Teraz się to zmieniło. Restauracje mogą być czynne, tyle że z obostrzeniami. Musi być zachowana odległość od klientów – min. 2 metry. Dlatego w większości otwartych w Łomży restauracji dostępny jest co drugi stolik.

 

- Jesteśmy otwarci, zapraszamy na nasz specjały – mówi Rafał Pajer z TEXAS BAR-B-Q .

 

Zasmakuj w Łomży, to hasło promocyjne naszego miasta, a na Starówce jest w czym wybierać.

 

- Wewnątrz podzieliliśmy stoliki z zachowaniem odpowiedniej odległości. Stoliki są dezynfekowane na bieżąco, po każdym kliencie. Na stolikach zdezynfekowanych zostawiamy kartkę, że stolik został odpowiednio wyczyszczony - zapewnia Jadwiga Serafin z restauracji Na Farnej.

 

Poczuć się jak we Włoszech można w pizzerii Non Solo również przy ulicy Farnej, a tuż obok orientalne dania serwuje już otwarta restauracja Koku Sishi do końca maja kusi promocjami. Co ważne dla mieszkańców okolic Łomży strefa dostaw powiększyła się do 15 km od Łomży. Więc mieszkańcy Nowogrodu, Śniadowa czy Małego Płocka mogą zamawiać na wynos prosto ze Starego Rynku w Łomży.

 

- Nowością tego sezonu jest trasa Koku Shusi. Chodzi oczywiście o dostawy do wybranych miast, aby jeszcze większe grono z Was mogło zasmakować w naszych rolkach - zaprasza Daniel Dąbkowski właściciel Koku Sushi Łomża.

I tak: poniedziałki: Stawiski, Jedwabne, wtorki: Zambrów,środy: Ostrów Mazowiecka, czwartki: Kolno, piątki: Ostrołęka.

Ale Stary Rynek od zawsze smakował lodami. Nadal można spróbować prawdziwych lodów u Lodziarzy, w Malinie czy lodów Gotti.

 

Tylko dobre informacje na weekend

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe