Juwenalia online ruszają 5 czerwca [VIDEO]

  • 02.06.2020, 10:28 (aktualizacja 03.06.2020, 13:51)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Juwenalia online ruszają 5 czerwca [VIDEO]
Od 5 do 10 czerwca Samorząd Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza na Juwenalia Zdalne 2020. Między innymi na oficjalnym Facebooku łomżyńskiej uczelni wystąpią artyści z kraju i regionu.

Zamierzamy się dobrze bawić, ale celem imprezy jest przede wszystkim wsparcie branży kreatywnej. Artyści w całym kraju mają ograniczone możliwości komercyjnego koncertowania. My pieniądze pozyskane od sponsorów w stu procentach przeznaczamy na gaże dla wykonawców – mówi Aleksandra Mocarska, Przewodnicząca Samorządu Studentów PWSIiP w Łomży.

Imprezę live streamingową finansowo wsparli: Browar Łomża, Urząd Marszałkowski w Białymstoku i Miasto Łomża. Dziękujemy! 

Juwenalia Zdalne studenci PWSIiP inaugurują 5 czerwca o godz. 20:00 występem Neemy Rae i Macieja Olesińskiego. Neema Rae to wokalistka i skrzypaczka, absolwentka klasy wokalistyki jazzowej oraz klasy skrzypiec bydgoskiej Akademii Muzycznej, laureatka wielu festiwali, między innymi: I miejsce na 22 Międzynarodowym Konkursie Młodych Muzyków (Włochy). Brała udział w licznych kursach wokalnych pod kierunkiem takich osób jak Hubert Noé, Roger Treece, Brian Fentress. Aktywnie działa na krajowej scenie muzycznej, wielokrotnie występowała na deskach Filharmonii Pomorskiej. Współpracuje także, jako solistka, z orkiestrą kameralną Accademia dell’Arco. Maciej Olesiński to z kolei znakomity gitarzysta, wokalista, pedagog, także absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary jazzowej Piotra Olszewskiego. Oprócz licznych występów w Grupie D-Tonacja, współpracuje m. in. z Filharmonią Pomorską, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Józefem Eliaszem i Fundacją Eljazz. 

 

 

6 czerwca wystąpią DJ Konrad Kowalski, DJ Łukasz Lewicki – bardziej niż w Łomży rozpoznawalni w trójmiejskich klubach. 

8, 9 i 10 czerwca zagrają znani łomżyńskiej publiczności wykonawcy. 

8 czerwca wystąpi Żaklina Olchowik z BIOacoustic. Magia dźwięku gwarantowana. 

9 czerwca zagra The Brzuch Brothers. To projekt muzyczny z przymrużeniem oka, składa się z dziennikarzy, freelancerów, koneserów piwa i dobrej zabawy. 

10 czerwca wystąpi energetyczny zespół  Leczsami, w którym śpiewa niezapomniana absolwentka PWSIiP, Kaja Lenart.  

Całość będzie można śledzić między innymi na  https://www.facebook.com/pwsip 

Zapraszamy! 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe