Z więzienia dla podopiecznych „Caritas Bliźnim” [FOTO]

  • 03.06.2020, 08:08 (aktualizacja 03.06.2020, 13:55)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Z więzienia dla podopiecznych „Caritas Bliźnim” [FOTO] kpt. Dariusz Śmiechowski
Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze ppłk Zbigniew Jankowski przekazał wycofany z użytkowania pojazd Citroen Jumper na rzecz organizacji „Caritas- Bliźnim”. Kluczyki z rąk dyrektora odebrał kierujący nią ks. Marcin Loba.

Jak informuje kpt. Dariusz Śmiechowski „Caritas bliźnim” to powołana w 2006r. jednostka, której głównym zadaniem jest wspomaganie Caritas Diecezji Łomżyńskiej. „Caritas Bliźnim” prowadzi między innymi ośrodek rehabilitacji zdrowotnej i społecznej w Ptakach k. Nowogrodu, z którego rokrocznie korzystają setki potrzebujących, mniej zamożnych dzieci i dorosłych.

We wtorek 2 czerwca dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze przekazał na rzecz tej charytatywnej organizacji pojazd wycofany z użytkowania przez jednostkę - Citroen Jumper . Wręczając kluczyki i dowód rejestracyjny zapewnił, że pojazd choć zdjęty ze stanu jednostki jest w pełni funkcjonalny i z pewnością posłuży jeszcze długo nowym użytkownikom. W ceremonii przekazania uczestniczyli obok ww ks. Andrzej Mikucki Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej i z-ca dyrektora ZK w Czerwonym Borze ppłk Wojciech Januszewski.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe