Konferencja Prasowa Sztabu Wyborczego KO w Białymstoku: "Małe ojczyzny-samorządy, tworzą wielką ojczyznę" [VIDEO]

  • 05.06.2020, 12:53 (aktualizacja 05.06.2020, 16:49)
  • Red
Konferencja Prasowa Sztabu Wyborczego KO w Białymstoku: "Małe ojczyzny-samorządy, tworzą wielką ojczyznę" [VIDEO]
Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego oficjalnie zainaugurował kampanię prezydencką w województwie podlaskim. Podczas konferencji prasowej na Rynku Kościuszki w Białymstoku przedstawiony został plan wyborczy oraz cele kandydata na prezydenta Koalicji Obywatelskiej.

Wiemy już, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. W związku z tym 4 czerwca, w rocznicę częściowo wolnych wyborów do Sejmu, sztab Rafała Trzaskowskiego oficjalnie zainaugurował kampanię prezydencką w województwie podlaskim. 

Szefem podlaskiego sztabu wyborczego został Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, który mówił m.in. o tym, że Rafał Trzaskowski rozumie, iż małe ojczyzny-samorządy tworzą jedną wielką Polskę.

Ponadto do sztabu wyborczego kandydata Koalicji Wyborczej weszli również m.in. Zbigniew Nikitorowicz, wiceprezydenta Białegostoku oraz Łukasz Prokorym, radny Miasta Białystok.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe