Nowa siedziba WOPiTU [VIDEO]

  • 06.06.2020, 12:53 (aktualizacja 06.06.2020, 16:02)
  • Red
Nowa siedziba WOPiTU [VIDEO]
Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży z początkiem września przeniesie się do nowej siedziby. Nowy budynek powstał przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży na początku września zmienia swoją siedzibę. Z ul. Rybaki 3, WOPiTU przenosi się do nowego budynku przy ul. przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, który powstał w miejscu dawnego Szpitala Zakaźnego. 

Renata Szymańska, dyrektor WOPiTU podkreślała, iż nowa siedziba, która równoznaczna jest z rozwojem placówki, pozwoli także na rozszerzenie dotychczasowej działalności.

Z kolei Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego mówił o tym, że pomimo wielu trudności udało się doprowadzić praktycznie do końca całej inwestycji.

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży funkcjonuje od 1992 r. Jest Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, którego celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób uzależnionych od lakoholu oraz innych substancji psychoaktywnych.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe