O Najświętsze Ciało i Krwi Chrystusa... [FOTO]

  • 11.06.2020, 12:35 (aktualizacja 11.06.2020, 18:35)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
O Najświętsze Ciało i Krwi Chrystusa... [FOTO]
Mimo wyjątkowej sytuacji związanej z pandemią SARS-CoV-2, procesja Bożego Ciała mogła przejść ulicami Łomży. Wierni licznie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Pandemia SARS-CoV-2 w Polsce pokrzyżowała wiele planów i ograniczyła udział w różnego rodzaju uroczystościach. Podobnie miało być z uroczystościami Bożego Ciała. Jednak z związku z zarządzeniem łomżyńskiego biskupa Janusza Stepnowskiego w diecezji zezwolono na organizację tradycyjnych procesji Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Ulice miasta wypełniły się wiernymi i świadectwem cudu przemiany konsekrowanego chleba i wina w rzeczywiste Ciało i Krew Chrystusa. 

A już wkrótce zapraszamy na relację video z procesji Bożego Ciała, które przeszły ulicami Łomży. 

 

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe